Yeni Emlak Ekle
Emlak Talepleriniz
  Türkçe
Ana Sayfa Satılıklar Kiralıklar Hakkımızda Satış Prosedürü Şehir Tanıtımı İletişim  
 
Emlak Arama
Şehir :
Semt :
Durum :
Türü :
M.Kare :
 
Fiyat :
 
 
Referans Kodu
Referans Kodu :
 
E-Posta Listesi
Yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta listemize kayıt olabilirsiniz.
İsim Soyad :
E-Posta :
 
En Uygun Satılıklar
Muğla / Fethiye
Otel / Fethiye Pansiyon Denize Sıfır
30 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / villa
100 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / villa
100 TL
Muğla / Ölüdeniz
Apart / Pansiyon / Sarıhan Apart Otel ( Ölüdeniz )
100 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / VİLLA
105 TL
En Uygun Kiralıklar
Muğla / Fethiye
Otel / Fethiye Pansiyon Denize Sıfır
30 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / villa
100 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / villa
100 TL
Muğla / Ölüdeniz
Apart / Pansiyon / Sarıhan Apart Otel ( Ölüdeniz )
100 TL
Muğla / Fethiye
Eşyalı Villa / VİLLA
105 TL
Döviz Bilgileri
T.C.M.B Alış Satış
 EUR 1 2
 USD 1 2
 GBP 0 2
hakkımızda
gcr teknoloji olarak şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin tatil tesislerini sizler için bir araya getirmiştir. gerek teknik altyapımız gerekse isabetli kalite kontrollerimizle analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz turizm sektöründe memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru konaklama tesisi, doğru ve en uygun fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. sadece rezervasyonda değil buradaki her türlü soru ve destek taleplerinizde hep yanınızda ve sizin tatil danışmanınız oluyoruz. hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki tatili size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .en uygun en ekonomİk fethiye ölüdeniz çalış otelleri pansiyon apart oteller dİrekt telefonlari www.fethiye-apartoteller.com fethiye otelleri Ölüdeniz otelleri fethiye pansiyon Ölüdeniz pansiyon fethiye apart Ölüdeniz apart termal oteller balayı otelleri İslami oteller İstanbul otelleri
Misyonumuz
  • Müşterilerimize olası en doğru tatil seçeneklerini sunarak, sadece rezervasyon aşamasında değil tatilde geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru araştırma ve lokasyon ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
  • Ülkemizin en büyük konaklama tesis veritabanlarından birisini oluşturmak.  
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
EN UYGUN EN EKONOMİK fethiye ölüdeniz çalış otelleri pansiyon apart oteller DİREKT TELEFONLARI www.fethiye-apartoteller.com Fethiye Otelleri Ölüdeniz Otelleri Fethiye Pansiyon Ölüdeniz Pansiyon Fethiye Apart Ölüdeniz Apart Termal Oteller Balayı Otelleri İslami Oteller İstanbul Otelleri
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Turizm sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

EN UYGUN EN EKONOMİK fethiye ölüdeniz çalış otelleri pansiyon apart oteller DİREKT TELEFONLARI www.fethiye-apartoteller.com Fethiye Otelleri Ölüdeniz Otelleri Fethiye Pansiyon Ölüdeniz Pansiyon Fethiye Apart Ölüdeniz Apart Termal Oteller Balayı Otelleri İslami Oteller İstanbul Otelleri Bodrum pansiyon Antalya pansiyon
Fethiye apart oteller
Adres : Fethiye - MUGLA
Telefon : 0 555 098 098 1 Faks : E-Posta : gcrtur@gmail.com - Fethiye pansiyon Fethiye Otelleri Fethiye apart Fethiye apart Fethiye pansiyon Fethiye pansiyon Fethiye otelleri Fethiye otelleri Fethiye apart Oludeniz Otelleri
1269393 Kaynaklar